Novinky

Maturitní ples Srdečně zveme na maturitní ples třídy 4. A spojený s imatrikulací žáků prvního ročníku, ... Den zdraví Ve čtvrtek 2. února proběhl pro žáky 1. - 3. ročníku projektový den nazvaný Den zdraví. Každá ... Klub mladých diváků 16. 2. 2017 zhlédnou členové Klubu mladých diváků představení Macbeth Giuseppe Verdiho v Národním ... Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. o. ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. B Ve středu 25. 1. 2017 připravili žáci třídy 3. B gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Lyžařský výcvikový kurz I v letošním školním roce byl uspořádán lyžařský výcvikový kurz v malebné Malé Úpě. ... Mezinárodní den památky obětí holocaustu U příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu 27. ledna navštívili žáci 3. ročníku ... Plán na měsíc únor Měsíční plán na únor je k dispozici zde. MASTER OF ENGLISH 2017  V lednu a únoru 2017 proběhnou školní kola soutěže v cizích jazycích - anglický jazyk. ... Plán na měsíc leden Měsíční plán na leden je k nahlédnutí zde. Zkouška profesní kvalifikace Zkouška profesní kvalifikace oboru 65 – 001 – H, Příprava pokrmů teplé kuchyně ... Barmanský kurz Barmanský kurz se pro žáky naší školy uskuteční v baru Popocafépetl, Praha 1, Újezd 19  v ...

» Archiv
 

Vítejte na stránkách První soukromé hotelové školy  

  • Jsme škola s 25 letou tradicí

První soukromá hotelová škola začala psát svoji historii školním rokem 1991/1992, což znamená, že školní rok 2016/2017 je již 26. rokem její existence.

Škola je zařazena do sítě středních a vyšších odborných škol ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a žáci jsou po dobu studia zdravotně a sociálně pojištěni.

  • Preferujeme individuální přístup ke studentům

Škola podává veškeré informace o studiu, jeho formách, kurzech apod. telefonicky, písemnou formou nebo při osobní návštěvě rodičů a uchazečů ve škole kterýkoli den.

Průběžné sledování docházky a klasifikace je umožněno rodičům žáků prostřednictvím individuálního přístupu na internetových stránkách školy.

  • Propojujeme výuku s praxí

Specifikem studia na škole je úzké propojení s praxí v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu a obchodu. Naši žáci vykonávají:

1) průběžné učební praxe v gastronomickém středisku školy a vlastní restauraci

2) souvislé praxe v pětihvězdičkových pražských hotelích (Corinthia Hotel Prague, Hotel Esplanade Praha, Eurostars Thalia, Hotel Savoy Praha, Clarion Congress Hotel Prague, Kings Court Prague deluse Hotel).

3) prázdninové praxe v ČR nebo v zahraničí (Německo, Rakousko, Španělsko, Řecko)

Profilující oblasti vzdělávání:
jazyky – anglický, německý, ruský a španělský jazyk
ekonomika a podnikání – účetnictví, ekonomika, management a marketing, bankovnictví a směnárenství
gastronomie – technika obsluhy služeb, technologie přípravy pokrmů, nauka o výživě a potravinách
hotelnictví – provozování hotelových služeb, hotelový provoz, marketing a management v hotelnictví
cestovní ruch – zeměpis cestovního ruchu, průvodcovství a lázeňství, cestovní ruch
  • Zaznamenáváme výborné uplatnění našich absolventů

Po úspěšném zakončení studia nastupují naši absolventi do odborných pozic provozních, ekonomických i obchodních, a to v hotelnictví, gastronomii, cestovním ruchu a dopravě.

Velká část našich absolventů pokračuje ve studiu na Vysoké škole hotelové v Praze nebo na jiných státních či soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí.

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.