Novinky

Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ... Přípravné kurzy pro žáky 9. tříd PSHŠ pořádá pro žáky 9. tříd přípravné kurzy českého jazyka (12 hodin) a matematiky (12 ... Plán na měsíc leden Měsíční plán na leden najdete zde. Ochutnejte PSHŠ V úterý 19. 12. se v naší škole uskutečnila akce Ochutnejte PSHŠ. Na přípravě této akce se ... Klub mladých diváků Další představení, kterého se Klub mladých diváků zúčastní, bude komedie Patrika Hartla Klára ... Soutěž v přípravě slavnostní tabule má vítěze Ve čtvrtek 21.12. byli slavnostně vyhlášeni vítězové Soutěže ve stolování a přípravě ... Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola se zúčastnila soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhla na ... Adventní zájezd do Drážďan Tradiční adventní zájezd do Drážďan se letos uskutečnil 13. prosince. Žáci všech ročníků ... Our Earth is Smaller Earth Milí žáci, zúčastněte se druhého ročníku studentské soutěže Our Earth is Smaller Earth a ... Probíhá soutěž tříd o nejkrásnější slavnostní tabuli Do každoroční soutěže v přípravě slavnostní tabule, která letos probíhá od 11. do 20. prosince, ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde.

» Archiv
 
Hlavní » Pro uchazeče » Přijímací řízení

Přijímací řízení

STANOVENÍ KRITÉRIÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 

 

  • Zájemcům o studium na První soukromé hotelové škole a jejich rodičům nabízíme možnost školu navštívit jak v průběhu dnů otevřených dveří, tak i mimo tyto dny. Rádi Vás provedeme v prostorách školy, sdělíme veškeré informace o studiu. Schůzku si prosím sjednejte telefonicky na čísle: +420 283 101 141

PODMÍNKY PŘIJETÍ:

  • Složení přijímacích testů, jednotná zkouška se koná z předmětů český jazyk a literatura a matematika. Jednotné přijímací zkoušky proběhnou v termínech 12. 4. (1. kolo)  a 19. 4. (2. kolo).  Náhradní termín je stanoven na 10. a 11. 5. 2018.
  • Úspěšně absolvování 1. a 2. pololetí 9. třídy ZŠ
  • Doporučení lékaře ke studiu oboru hotelnictví
  • Bezproblémové chování na základní škole
  • V případě, že uchazeč neabsolvoval základní vzdělávání na území České republiky, předloží pro potřeby přijímacího řízení nostrifikované vysvědčení. Ředitelka školy si vyhrazuje ověřit u uchazeče znalosti českého jazyka a zájem o studium.

     

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.